Zapisy do sekcji narciarstwa biegowego Skały Tumlin

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym do udziału w szkoleniu narciarstwa biegowego i nartorolkowego w Skale Tumlin!

Poszukujemy narciarskich talentów!

Jeśli osiągasz dobre wyniki w sporcie a przy tym potrafisz pogodzić dodatkowe zajęcia z nauką w szkole, jeśli chcesz reprezentować województwo świętokrzyskie na ogólnopolskich zawodach, jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i pójść w ślady Józefa Łuszczka czy Justyny Kowalczyk – zapraszamy Cię do Skały Tumlin, na zajęcia narciarstwa biegowego i nartorolkowego!

Zapewniamy zarówno sprzęt narciarski jak i nartorolki. Trenujemy pod opieką instruktora narciarstwa biegowego zimą w Tumlinie, jeśli warunki pozwalają, lub w Zakopanem na trasach Centralnego Ośrodka Sportu. Latem treningi odbywają się na nartorolkach, na samochodowym Torze Kielce w Miedzianej Górze.

Dzieci biorą udział w ogólnopolskich zawodach narciarskich jak Bieg Piastów czy Zimowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży oraz wielu innych organizowanych przez kluby sportowe. Latem między innymi w Pucharze Gór Świętokrzyskich w Biegach na Nartorolkach, które w tym roku odbędą się w formie podbiegu pod Łysą Górę…

Początek szkolenia podstawowego rozpoczynamy 11 stycznia o godzinie 17:00 spotkaniem w szkole podstawowej w Tumlinie. Więcej informacji pod numerem telefonu 728 323 380.

 

 

www.skala-tumlin.pl

Partnerzy klubu