Dwa projekty Skały Tumlin dofinansowane przez MSiT

Klub Skała Tumlin otrzymał wsparcie finansowe projektów o nazwie „Trenuj narciarstwo biegowe – organizacja otwartych zajęć narciarstwa biegowego dla dzieci szkół podstawowych” oraz „Trenuj w Skale Tumlin – multisportowe zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym”. Zajęcia od momentu podpisania umowy będą kontynuowane w ramach rządowego programu „Mikro Granty”.

29/08/2023

Od momentu podpisania umowy będziemy kontynuować realizację dwóch realizowanych obecnie przez nasz klub projektów z finansowym wsparciem Ministerstwa Sportu i Turystyki, które lada dzień otrzymamy w ramach rządowego programu „Mikro Granty”.

Jest to program, który – w ma na celu zachęcenie jak największej grupy dzieci i młodzieży do uprawiania sportu. W ramach projektu odbędą treningi piłki nożnej, zajęcia szachowe oraz szkolenie nartorolkowe i narciarstwa biegowego, którego zwieńczeniem będzie wyjazd 30-osobowej grupy dzieci na warsztaty nartorolkowe do Zakopanego. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym do dołączenia – już w ramach projektu.

Operatorem krajowym projektu „Mikrogranty” jest „Fundacja Orły Sportu„. Każdy z dwóch projektów został dofinansowany kwotą 15000 zł.

Partnerzy klubu