Nabór do udziału w szkoleniu nartorolkowym

Klub Skała Tumlin organizuje otwarty nabór do projektu o nazwie „Trenuj narciarstwo biegowe – organizacja otwartych zajęć narciarstwa biegowego dla dzieci szkół podstawowych” w ramach projektu rządowego „Mikrogranty”

15/07/2023

Od 18-go sierpnia br. będziemy przyjmować zgłoszenia do udziale w rządowym projekcie, który ma na celu zachęcenie jak największej grupy dzieci w wieku szkolnym do uprawiania narciarstwa biegowego i biegów na nartorolkach. Nasz klub jest jedynym w województwie świętokrzyskim, który prowadzi aktywne szkolenie w tych dyscyplinach sportu. Nasi zawodnicy w przeszłości byli mistrzami Polski oraz członkami kadry narodowej. Do dnia dzisiejszego jest kontynuowana tradycja biegów narciarskich w Tumlinie, stąd pewność, że uczestnicy projektu będą pod dobrą opieką wykwalifikowanej kadry szkoleniowej i opiekuńczej.

W ramach projektu odbędą się treningi pokazowe w szkołach gmin Zagnańsk i  Miedziana Góra a na zakończenie szkolenia 30-osobowa grupa dzieci wyjedzie na warsztaty nartorolkowe do Zakopanego. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym do zapisów.

Operatorem krajowym projektu „Mikrogranty” jest „Fundacja Orły Sportu”

Partnerzy klubu