Przedstawiamy sponsorów Skały Tumlin na rewanżową rundę sezonu 2020/2021

Z tego miejsca, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w minionym roku zarówno w sposób finansowy jak i niefinansowy okazali nam pomoc. Nie jest tajemnicą, że nie jesteśmy potentatem finansowym i każdy ludzki gest, pomocna dłoń czy przysłowiowa „złotówka” jest dla nasz ogromnym wsparciem. To dzięki nim możemy funkcjonować.

(Kolejność jest przypadkowa)

🤝 Megastyro Sp z o o Zdzisław Kupis – to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa znajdująca się w Piekoszowie. Na rynku od 2006 roku. To producent wysokiej jakości materiałów izolacyjnych dla budownictwa. Pan Zdzisław niegdyś zawodnik narciarz biegowy Skały, pierwszy złoty medalista Mistrzostw Polski wspiera nasz Klub od niedawna. Dziękujemy!
🤝 Centrum-Kamienia Wojciech Lesiński – istnieje na rynku ogólnopolskim od 1989 roku. Zakład produkcyjny Centrum Kamienia zlokalizowany jest w miejscowości Tumlin-Dąbrówka i produkuje całą gamę elementów z kamienia naturalnego. Firma wielokrotnie wsparła nasz Klub finansowo za co serdecznie dziękujemy!
– profesjonalny Klub Fitness w Samsonowie, oferujący szereg treningów i zajęć poprawiających zdrowie fizyczne. Nasza współpraca z właścicielem Konrad Mróz kwitnie od kilku lat; Skała pod okiem Trenerów uczestniczyła w zajęciach rozwijających ogólną kondycję fizyczną ciała. Dzięki!
🤝Przedsiębiorstwo Budowlane KAMBUD Krzysztof Domagała – lokalna firma znajdującą się w Tumlinie i działająca od wielu lat na rynku ogólnopolskim. Pan Krzysztof niezmiennie oferuje nam pomoc nie tylko finansową ale również infrastrukturalną w postaci użyczania sprzętów budowlanych przeznaczonych na prace budowlane wokół stadionu. Dziękujemy!
🤝Wulkitex – zapaleni Kibicie Pan Wiesław i Leszek Kita od lat wspierają naszą działalność sportową. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Dzięki!
🤝 Polska Sieć Handlowa Lewiatan Tumlin – Polska Sieć Handlowa jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową. Z rąk właścicieli wielokrotnie otrzymaliśmy wsparcie, za co serdecznie dziękujemy!
🤝 KONZBI – Firma Handlowo – Usługowa „Konzbi” Zbigniew Mróz. Firma mająca swoją lokalizację w Tumlinie – Osowa zajmuje się głównie sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Działa na lokalnym rynku od 1992 roku. Nie raz korzystaliśmy z pomocy tejże firmy. Dziękujemy!
🤝 Tumlin Sport Ski – dziękujemy Panu Andrzejowi Rogowskiemu, który udostępnił lokal na czas obchodów narciarzy w okresie zimowym. Dzięki tej inicjatywie odświeżyliśmy pamięć o tradycjach narciarskich w Tumlinie.
🤝 Kagua.pl – sklep ze sprzętem sportowym, dystrybutor na Polskę m.in. marki JOMA – właścicielem jest nasz kolega i były Prezes klubu Mariusz Zapała. Mariusz jako instruktor narciarstwa pomaga nam w szkoleniu dzieci z sekcji narciarstwa biegowego. To dzięki niemu możemy sprzęt sportowy kupować trochę taniej 😎 – dzięki Marian 💪
🤝Radny Gminy Zagnańsk Paweł Molik – Paweł jest z nami niemalże od początku naszej odbudowy klubu(sezon 2015/16). Nie tylko wspiera nas finansowo ale również służy wiedzą merytoryczną z zakresu korzystania z programów sportowych. Możemy liczyć na niego nawet przy pracach gospodarczych wokół Klubu. Dziękujemy!
❗️👉Gorąco polecamy zakupy, usługi oraz współpracę z wyżej wymienionymi przedsiębiorstwami. Służymy kontaktem do właścicieli.
📩O Pawle Moliku prosimy pamiętać przed następnymi wyborami samorządowymi
👉W tym roku planujemy ponowną organizację szeregu imprez, m.in. obchody 70-lecia Naszego Klubu, których patronatami obejmą Radio Kielce, Echo Dnia oraz TVP3 Kielce. Przypominamy, iż w trakcie realizacji jest książka poświęcona naszemu Klubowi, w której chętni sponsorzy będą mieli możliwość zareklamowania się.
👉Zarówno firmy jak i osoby prywatne chcące wspomóc nasz Klub zapraszamy do kontaktu.
DZIĘKUJEMY ZE JESTEŚCIE Z NAMI!
🤝👏💪

Partnerzy klubu