13 września 2020. Nieoficjalne obchody 70-lecia powstania Skały Tumlin

13 września na boisku klubowym w Tumlinie został zorganizowany festyn sportowy z okazji jubileuszu 70-lecia powstania naszego klubu. Były to obchody nieoficjalne, ponieważ w związku z ograniczeniami sanitarnymi związanymi z pandemią COVID-19, oficjalna impreza została przesunięta na przyszły rok.

Impreza byłą zorganizowana głównie z myślą o dzieciach, dla których zainstalowano na stadionie ogromna zjeżdżalnię. Poza tym był grill, lody, frytki, ciasta i napoje. Były organizowane gry i zabawy dla wszystkich dzieci, a mali piłkarze rozegrali turniej, po którym zostały rozdane medale i pamiątkowe gadżety. Było też coś dla starszych i jeszcze starszych, czyli mecz obecnej drużyny Skały ze Skałą sprzed lat. Takie mecze zawsze budzą ogromne emocje. Mecz zakończył się (nie)sprawiedliwym remisem 5:5, a w rzutach karnych więcej zimnej krwi i doświadczenia wykazali właśnie ci bardziej doświadczeni, starsi, byli piłkarze Skały…

Jeśli wszystko będzie dobrze, znowu spotkamy się w podobnych składach 13 czerwca 2021 roku, na głównych i oficjalnych obchodach jubileuszu 70-lecia istnienia Skały Tumlin.

Do zobaczenia!

Partnerzy klubu