Z okazji 70-lecia powstania klubu mamy stronę internetową!

Jedne kluby mają stronę internetową, inne nie. Nowe kluby lub te z kilkuletnią tradycją, które powstały już w dobie internetu, mają ją z założenia. Te, które powstały kilkadziesiąt lat temu nie zawsze chwalą się swoimi wynikami online, pomimo tego, że mają się czym chwalić… W dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawowa platforma komunikacji z kibicami.

 

Nasz klub czekał na swoją internetową stronę blisko 70 lat, aż w końcu – mamy ją! 16-go lutego o godzinie 10:23 dostaliśmy dane dostępu do panelu administracyjnego strony www.skala-tumlin.pl. Dzięki temu będziemy na bieżąco. Będziecie z nami na każdym meczu na żywo w internecie, jeśli oczywiście nie będziecie mogli być na żywo na trybunach. Będą relacje, wywiady, sprawozdania ale przede wszystkim będzie się zapisywać tutaj krok po kroku historia naszego wspólnego klubu. Chcesz być częścią zarówno klubu jak i jego historii? Jeśli tak – bądź z nami  w kontakcie i zapisz się na listę mailingową, dzięki temu nic Cię nie ominie, zawsze będziesz wiedział pierwszy!!!

PS. Strona powstała po wielu miesiącach współpracy członków zarządu Skały – Jacka Salwy i Piotra Micigolskiego z właścicielem firmy Mass Internet z Kielc, którym jest mieszkaniec Tumlina i sympatyk Skały – Grzegorz Stępień. Grzegorz zgodził się zrobić stronę za darmo – bardzo dziękujemy.

Postanowiliśmy, że sekcji aktualności nie zaczniemy od dziś, 16-go lutego, lecz nieco sięgniemy wstecz, aby kilka ważnych wydarzeń chociażby z roku 2020-go zachować w na dłużej pamięci.

Tak więc – ZACZYNAMY!

Partnerzy klubu