Każdy może pomóc Skale!

Czy wiesz, że Skała Tumlin może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie, a Ty nie wydasz przez to ani złotówki więcej?
Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na fanimani.pl/skala-tumlin/ i zainstalować rozszerzenie do przeglądarki, dzięki któremu część wydanych przez Ciebie pieniędzy zawsze trafiła do naszego klubu.

TUTAJ znajdziesz listę internetowych sklepów, które przekażą nam część wydanych przez Ciebie pieniędzy.

2. Jeśli po poprawnym zainstalowaniu rozszerzenia odwiedzisz sklep w internecie, który bierze udział w projekcie, w wyskakującym okienku kliknij „Aktywuj darowiznę” (po pierwszej aktywacji rozszerzenie zaproponuje Ci założenie własnego konta abyś mógł mieć wgląd do przekazanych za Twoje zakupy kwot)

TUTAJ znajdziesz listę internetowych sklepów, które przekażą nam część wydanych przez Ciebie pieniędzy.

4. Zrób zakupy tak jak zawsze – nasz klub otrzyma średnio 2,5% wydanych przez Ciebie pieniędzy.

Dla przykładu, jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę słowo „telewizor”, wyświetli Ci się lista sklepów, w których możesz go kupić oraz ikona rozszerzenia FaniMani, dzięki czemu wiesz, że kupując w tym właśnie sklepie, część wydanych przez Ciebie pieniędzy zostanie zwrócona na konto Skały Tumlin

 

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne i bezpieczne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nas bez wydawania ani złotówki więcej.

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.
Na koniec mamy jeszcze prośbę o udostępnienie tego artykułu klikając w poniższe odnośniki do FB i TT lub bezpośrednio na Facebook’u – im nas więcej tym większa pomoc!

Zarząd Skały Tumlin

Partnerzy klubu